info @ aerogrupp.ee   

Kliimaseadmete hooldus

Kliimaseadmete hooldus kindlustab seadmele pikema eluea ning aitab avastada ja ennetada tekkivaid rikkeid!
Kliimaseadmete hooldus on täpselt sama tähtis, kui on nende ehitus, paigaldus või kasutustingimused. Kõik need asjaolud on äärmiselt olulised tagamaks kliimaseadme pika eluea ja tõrgeteta töökindluse. Hooldustööde edasilükkamisel või ära jätmisel on tagajärjed kiired tulema- kliimaseadmed ei tööta korrapäraselt ja sellele kuluv elekter on kliendile liigne lisakulutus.

Kliimaseadmete hooldustöid peaks kindlasti teostama kogenud spetsialist, kes on kursis seadmete tõõpõhimõtete ja eripäradega. Samuti eeldab professionaalselt teostatud kliimaseadmete hooldus vastavate materjalide ja hoolduseks vajalike seadmete olemasolu. Ilma korraliku varustuseta ei ole võimalik teostada ka kvaliteetset hooldust.

Kliimaseadmeid võiks kontrollida kaks korda aastas. Kütmiseks kasutatavad soojuspumbad on kindlasti soovitatav hooldada enne kütteperioodi algust ning konditsioneerid tuleks hooldada enne jahutushooaja algust. Vastasel juhul ei pruugi seadmed töötada korrapäraselt.

Kliimaseadmete hooldustööd:

  • Andurite, ventilaatorite, töövoolude kontroll
  • Äravoolude kontroll
  • Siseosa aurusti kontroll, filtrite puhastamine või vahetamine, soojusvahetite puhastamine
  • Külmaaine lekete kontroll, rõhkude mõõtmine
  • jne

 

Välisosade kontrollimisel pööratakse veel tähelepanu ka seadme paigaldusele, kinnitustele, puhtusele, ventilaatori ja kompressori tööle, elektrilistele ühendustele ning võimalikele leketele jne.

Võta meiega ühendust!


Kirjuta meile

Ees- ja perekonnanimi (vajalik)

E-post (vajalik)

Telefon

Teade

DSC00696

DSC00939

DSC00691

DSC00692

AERO GRUPP OÜ   |   info @ aerogrupp.ee