Ventilatsiooni mõõdistamine ja reguleerimine

Ventilatsiooni mõõdistamine ja reguleerimine saavutab sinu hoones parema sisekliima ja suurendab energiasäästu kasutegurit. Valesti seadistatud ventilatsioon kulutab raha, mida sa võiksid kasutada mujal.

Aero Grupp OÜ pakub ventilatsioonisüsteemide mõõdistamis- ja reguleerimistöid nii uutele kui ka juba kasutusel olevatele, erinevat tüüpi, hoonetele. Omame ventilatsioonisüsteemide mõõtmise ja reguleerimise valdkonnas pikaajalist kogemust.

Ventilatsiooni mõõtmine ja reguleerimine on täpne töö, usalda see meile, sest meie oskused ja meetodid on Eesti Akrediteerimiskeskuse poolt heaks kiidetud!

Aero Grupp OÜ vastab EVS-EN ISO/IEC 17025:2017 nõuetele kui katselabor ventilatsioonisüsteemide mõõtmise valdkonnas. Meie akrediteerimistunnistuse number on L273.

Pakume mõõtmisi erinevat tüüpi hoonetele, et kontrollida süsteemi õiget toimimist ning pakkuda välja lahendusi probleemide lahendamiseks või süsteemide juurde või ümberehitusteks. Ventilatsioonisüsteemide õhuhulkade reguleerimine toimub projekti alusel, selle puudumisel lähtutakse Eestis kehtivatest normidest ja eeskirjadest.

Pakume teenust nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

Aero Grupp OÜ ja mõõteteenuste tellija vaheline info on konfidentsiaalne. Konfidentsiaalset infot on õigus väljastada vajadusel vaid Sihtasutus Eesti Akrediteerimiskeskusele (EAK) või muudel seadusest tulenevatel nõutud juhtudel.

Miks on ventilatsiooni mõõdistamine oluline?

Tagab normeeritud õhuvahetuse

Säilitab minimaalse mürataseme

Maksimaalne energiasääst ja väiksemad elektri-arved.

Mõned suuremad projektid. 

Tallink Tennisekeskus

Telia Eesti peamaja

Eastman Specialties OÜ tootmishoone

Kortermajad Kadaka pst. 146 Tallinn

Kaitseväe Peastaap

Sõpruse pst. 246 - Tallinn, Kortermaja renoveerimine

Veerise lasteaed - Tallinn

Viimsi ärimaja

Kortermaja - Nacka, Rootsi

Kortermaja Paepargi 53 - Tallinn

Lasnamäe Tervisemaja

Tapa kaitseväelinnaku kasarmud

Soovid ventilatsiooni mõõdistamist ja reguleerimist?

Pakume sulle tasuta konsultatsiooni, mille käigus selgitame välja sinu vajadused, ning koostame eelarve ventilatsiooni hooldustöödeks.