Ventilatsiooni puhastus

Ventilatsiooni puhastuse käigus eemaldatakse süsteemi sisepindadele ladestunud mustus ja tolm ning seeläbi säilitatakse normaalne õhuvahetus, mis eemaldab liigse niiskuse ja ebameeldivad lõhnad, parandades hoone sisekliimat

Ruumide halvad õhutingimused annavad koheselt märku väljendudes erinevate terviseprobleemidena nagu: peavalu, väsimus, silmade ärritus jne. Uuringud on näidanud, et 50% kõikidest haigustest on seotud halva siseõhuga, milles sisalduvad kõikvõimalikud kahjulikud kiud, viirused ja bakterid.

Allar Needo

Müügijuht

+372 5592 1387

allar@aerogrupp.ee

Ventilatsiooni regulaarselt puhastades maandad tuleohutuse riske ja täidad seadusest tulenevaid tuleohutuse nõudeid. Puhastamata ventilatsioon aitab tulel välkkiirusega levida, ära võta seda riski!

Intensiivselt kasutuses olevasse süsteemi tekib vähemalt 1-3 aasta jooksul piisavalt saastet, mis võib tulekahju ajal süttida ning mille tagajärjel võib tuli levida välkkiirusel kogu hoones.

Eestis kontrollib ventilatsiooni puhastamist ja hooldamist Päästeamet, eksijaid trahvitakse. 

Aero Grupp omab ventilatsiooni puhastuseks vajaminevaid seadmeid, tööjõudu, teadmisi ja kogemusi. Väljastame pärast ventilatsioonipuhastust akti, kus on toodud fotod torustikust ning süsteemidest enne ja peale ventilatsiooni puhastust. Vajadusel lisandub sellele ka videosalvestus ventilatsioonitorustiku seest.

Miks usaldada ventilatsiooni puhastamine meile?

Meil on üle 12 aasta kogemust ventilatsioonide puhastamisel.

Meil on kaasaegne tehnoloogia.

Meil on 4 ventilatsioonipuhastuse brigaadi üle Eesti.

Meil on selja taga üle 4000 puhastustöö erinevates hoonetes, kokku sadade kilomeetrite torustikega.

Kahtlete ventilatsioonisüsteemide puhtuses?

Pakume TASUTA ventilatsiooni uuringuid, millega määrame mustuse taseme ja süsteemi puhastuse vajaduse!

Väljastame akti koos fotodega ja vajadusel koostame ka eelarve puhastustöödele.