info @ aerogrupp.ee   

Ventilatsiooni puhastus

Puhastatud ventilatsioon = parem sisekliima ja maandatud riskid

Usalda kogemust ja telli ventilatsiooni puhastus meilt:

  • 10 aastat kogemust;
  • 4 ventilatsiooni puhastuse meeskonda, kes töötavad igapäevaselt üle Eesti;
  • üle 2000 puhastustöö erinevates hoonetes, kokku sadade kilomeetrite torustikega.

Tehtud tööde loetelu 2011-201

Meid soovitavad:

16.09

Kahtlete ventilatsioonisüsteemide puhtuses?

Pakume TASUTA ventilatsiooni uuringuid, millega määrame mustuse taseme ja süsteemi puhastuse vajaduse!
Pakkumine ei laiene loomuliku ventilatsioonisüsteemide kortermajadele!

Väljastame akti koos fotodega ja vajadusel koostame ka eelarve puhastustöödele.
Ventilatsiooni puhastus tagab parema ruumide õhu kvaliteedi!

Ventilatsiooni puhtus ja korrektne toimimine on otseses seoses inimeste tervisega.  Et säilitada ruumides normaalne õhuvahetus, eemaldada liigne niiskus, ebameeldivad lõhnad ja aurud, tuleb ventilatsioonisüsteeme regulaarselt hooldada ja kontrollida.

Ruumide halvad õhutingimused annavad  koheselt märku läbi erinevate terviseprobleemide: peavalu, väsimus, silmade ärritus jne. Uuringud on näidanud, et 50% kõikidest haigustest on seotud halva siseõhuga, milles sisalduvad kõikvõimalikud kahjulikud kiud, viirused ja bakterid.

 

Puhastades ventilatsiooni maandad tuleohutuse riske ja täidad Tuleohutuse seaduse nõudeid.

Kas teadsid, et ventilatsiooni väljatõmbetorustik imeb endasse ruumis lendlevat tolmu ja mustust. Intensiivselt kasutuses olevasse süsteemi tekib vähemalt 1-3 aasta jooksul piisavalt saastet, mis võib tulekahju ajal süttida ning mille tagajärjel võib tuli levida välkkiirusel kogu hoones.

Tegemist ei pruugi üldse olla aastate jooksul kogunenud tolmu ja mustusega vaid piisab ka pärast ehitustöid puhastamata jäetud ehitustolmust. Kõige ohtlikum tuleohutuse seisukohast on suurköökide ventilatsioon, kuhu kuhjuvad toiduõlijäägid ja rasv. Tihti saavad põlengud alguse just köögi väljatõmbekanalitest, mida pole piisavalt puhastatud.

 

Eestis kontrollib ventilatsiooni puhastamist ja hooldamist Päästeamet.

Aero Grupp omab ventilatsiooni puhastuseks ja desinfitseerimiseks vajaminevaid seadmeid, tööjõudu, teadmisi ja kogemusi. Väljastame pärast ventilatsioonipuhastust akti, kus on toodud fotod torustikust ning süsteemidest enne ja peale ventilatsiooni puhastust. Vajadusel lisandub sellele ka videosalvestus ventilatsioonitorustiku seest.

 

Soovitame lugeda Aero Grupp OÜ artiklit Äripäevas:

“Puhastamata ventilatsioon kujutab probleeme tervisele ja tuleohutusele”. Loe siit…

 

Tuulutuskanaleid ja -seadmeid puhastatakse mehhaaniliselt harjates ja/või suruõhuga, kasutades vajadusel spetsiifilisi lahusteid. Ventilatsiooni puhastusmasinate harjade asetus võimaldab puhastada ka kõige teravamaid nurki ja kitsamaid kohti. Tänu pöörlemissuunna vahetajale pöördub hari kanali nurkades vajalikku suunda. Ventilatsiooni puhastusel on vaja tekitada kanalisse alarõhk, milleks kasutame efektiivseid alarõhumasinaid ja mille võimsus on 2 500-12 000 m³/h. Alarõhumasinad on omakorda varustatud veel voltfiltritega, mille otstarve on koguda endasse õhus olev mustus. Lisaks voltfiltrile on masin varustatud ka peen- või mikrofiltriga, sest alarõhumasinast ei ole võimalik väljuvat õhku ehitisest välja juhtida. Alarõhumasin tekitab kanalisse tormi-iilile sarnaneva, 15-30 m/s liikuva õhuvoo, mis tagab lahti harjatud saasta täieliku eemaldumise kanalist.

büroo vent puhastus

DSC00920

harjasmasinaga puhastus

köögi kubud

Võta meiega ühendust!


Kirjuta meile

Ees- ja perekonnanimi (vajalik)

E-post (vajalik)

Telefon

Teade

plafooni puhastus

vent toru pealtpidine puhastus

tootmishoone vent puhastus 2

tootmishoone vent puhastus 3

robotkaamera-komplekt

5_vent puhastamine harjasmasinaga

tehase vent puhastus

köögi vent puhastus 2

visuaalne-puhtuse-skaala

AERO GRUPP OÜ   |   info @ aerogrupp.ee