KELLELE ON SEE TEENUS SUUNATUD?

  • Korteriühistu
  • Projekteerija
  • Peatöövõtja

Kortermajade ventilatsiooni uuringud ja kaardistus.

Ventilatsiooni uuringud, kaardistus ja puhastus vanematele ja renoveerimata kortermajadele.

Korteriühistutele, kes plaanivad kortermaja ventilatsiooni renoveerimist ja projekteerimist, soovitame kindlasti ette võtta ventilatsioonisüsteemi täispuhastuse koos kaardistusega. 

Kuna teenuse käigus puhastatakse kogu ventilatsioonisüsteem, julgeme seda soovitada ka siis, kui muid suuremaid töid plaanis ei ole. Nii jõuab jälile nii mõnelegi probleemile, mis on elanikele juba pikalt peavalu valmistanud. 

Miks on see vajalik?

Kortermajas, kus väiksel territooriumil elab palju inimesi, on hea ventilatsioon ülimalt oluline. Ruumide halvad õhutingimused väljenduvad erinevate tervisehädade kaudu: peavalu, väsimus ning silmade ärritus.

Selleks, et ette võtta ventilatsiooni rekonstrueerimine peab olema selge pilt hetkeolukorrast. See on alginfo projekteerijale, kes olemasolevate andmete põhjal saab hakata projekteerima uut ventilatsioonisüsteemi nii, et see on tõhus ja võimalikult kompaktne. 

Töö tulemus hoiab kokku erinevate tööde teostajate aega hinnapakkumiste ja planeerimise faasis, kuna kogu teave on mugavalt kättesaadav digitaalsel kujul ning tänu sellele kaob vajadus tulla kohapeale olukorda hindama.

Kuidas me seda teeme?

Ventilatsiooni puhastamine

Katuselt puhastatakse ventilatsioonikorstna põhilõõrid/kanalid, peale mida suundutakse korterisse, kus avatakse ventilatsioonirestid, plafoonid ning puhastatakse ventilatsioonikanalid ja nende põhjad ka korteri poolt. Puhastusteenust on võimalik tellida ka eraldiseisva teenusena!

Õhu liikumise kontroll

Spetsiaalse mõõteseadmega kontrollitakse loomuliku ventilatsiooni väljatõmbehulgad, millega ühtlasi tehakse kindlaks, kas lõõris on takistusi, ummistusi või on kõik korras.

Kaardistamine

Teostatakse ventilatsiooni kaardistus ehk tehakse kindlaks seotused korstnalõõride ja korterite ventilatsiooniavade vahel. Samuti selgitatakse välja erinevad probleemid ja asjaolud, millele tuleks projekteerimis- ja ehitustööde käigus tähelepanu pöörata. Lisaks fotomaterjal olemasolevast ventilatsioonist korteris ja katusel (vajadusel ka pööningul).

Videouuring

Teostatakse ventilatsioonišahtide videouuring, mis salvestatakse ja antakse koos aktiga kliendile üle.

Mis saab edasi?

Kui kõik need tööd on teostatud, antakse kogu vajalik dokumentatsioon üle korteriühistule ja kortermaja ventilatsiooni projekteerijale, kes saab projekti koostamisel või muutmisel võtta arvesse kortermaja ventilatsiooni reaalset olukorda.

KELLELE ON SEE TEENUS SUUNATUD?

  • Korteriühistu
  • Projekteerija
  • Peatöövõtja

Miks valida meid?

KÜSI PAKKUMIST

Loe kortermajade ventilatsiooni uuringutest ja kaardistamisest lähemalt Äripäeva artiklist.

Soovid täpselt teada, mis olukorras on sinu kortermaja ventilatsioonisüsteem?

Peeter KaldaIsovent Ehitus OÜ juhataja
Read More
Kasutame Aero Grupi mõõteteenuseid igakuiselt. Hinnapäringutele vastatakse kiiresti, tööd teostatakse alati korrektselt ja tähtajaliselt, vastavalt graafikutes toodud aegadele. Vajadusel olen saanud ka tasuta konsultatsioone ventilatsioonisüsteemi reguleer- ja jaotusosade parimateks lahendusteks. Tehnikute suhtlemine objektil on olnud samuti viisakas, näiteks renoveeritavate kortermajade korteri elanikega. Hinna ja tööde kvaliteedi suhe on paigas ning soovitaksin seda ettevõtet ka teistele.
Olav HeinStarmaker OÜ haldusjuht
Read More
Aastate jooksul on meil tekkinud Aero Grupp OÜ-ga hea koostöö. Tegemist on usaldusväärse partneriga. Hindan nende täpsust, korrektsust ja lõpptulemust. Suhtlusstiil väga sõbralik, kõik küsimused saavad alati vastuse. Kliendi soovile tullakse alati vastu ja arvestatakse eripäradega.
Anvar KimaKÜ Sõpruse 202 juhatuse esimees
Read More
Olen tegev kümnes kortermajas ja alates Sõpruse 202 renoveerimisest, kus OÜ Aero Grupp teostas ventilatsioonilahenduse, olen üha sagedamini nende poole pöördunud. Tegemist on eduka ja areneva firmaga, kus rakendatakse innovatiivseid lahendusi ja kliendikeskset lähenemist, mis on orienteeritud lõpptulemusele. Suhtlemine on alati korrektne, lubatud tähtaegadest peetakse kinni nii pakkumiste esitamisel kui ka tööde teostamisel. Hinnapakkumised on põhjalikud ja ülevaatlikud. Töötegijaid saab usaldada ja ei pea oma aega kulutama pidevale järelvalvele tööde tegemise ajal.
Marko KarjusAS Estonian Cell energeetika juht
Read More
Meie haavapuitmassi tehas on üks suurimaid Eestisse tehtud välisinvesteeringutest. Tootmise edukaks toimimiseks on alati tähtis seadmete õigeaegne hooldus, regulaarne täpne tehniline kontroll ning kvaliteetsed varu- ja kuluosad. Aero Grupp OÜ on olnud meie koostööpartneriks juba 10 aastat. Meie kogemus näitab, et kvaliteetselt ning õigeaegsed hooldus- ja puhastustööd annavad säästu, töökindluse ja ohutuse,  mis kõik on tootmisettevõttele olulised.
Previous
Next

Meie koostööpartnerid