KELLELE ON SEE TEENUS SUUNATUD?

  • Korteriühistu
  • Peatöövõtja

Renoveeritavate kortermajade ventilatsioonitööd, ventilatsioonisüsteemide ehitus

Pakume üle Eesti renoveeritavatele kortermajadele erinevate ventilatsioonisüsteemide ehitust ja renoveerimist.

Töö tulemusena paraneb teie kortermajas õhukvaliteet ning ventilatsioonisüsteem vastab tänapäevastele nõuetele ja standarditele.

Miks on see vajalik?

Vanade kortermajade ventilatsioonisüsteemid ei suuda tagada normidekohast ja elutervet õhukvaliteeti. Põhjus selle taga on lihtne – süsteemid ehitati siis, kui ei kasutatud modernseid õhutihedaid pakettaknaid ning seepärast oli hoone hõredam ja õhk käis paremini läbi. Peale uute akende paigaldust hakkas kannatama hoone õhukvaliteet. 

Kortermaja rekonstrueerimise käigus teostatakse tavaliselt ka uue sundventilatsioonisüsteemi ehitus, mis parandab hoone õhukvaliteeti ja viib selle vastavusse tänapäevaste standarditega ning tagab tervisliku sisekliima ja inimliku elukeskkonna.  

Tänapäevane soojustagastusega ventilatsioonisüsteem kasutab ära sooja õhu, mis muidu suunataks hoonest välja. Uued ventilatsioonisüsteemid on tunduvalt energiasäästlikumad, keskkonnasõbralikumad ja tõhusamad.

Kuidas me seda teeme?

Ventilatsiooni renoveerimine teostatakse vastavalt rekonstrueerimise projektidele. Üldjuhul paigaldatakse katusele või keldrisse soojustagastusega väljatõmbe- või sissepuhke-väljatõmbe seade.

Torustikud paigaldatakse katusele, fassaadile ja vajadusel ka olemasolevatesse ventilatsioonilõõridesse. Selleks kasutatakse nii metallist kui ka plastikust kanaleid. Samuti teostatakse igas korteris uute õhujagamiselementide paigaldus ning muud vajalikud tööd.

Olemasolevate ventilatsioonilõõride kasutamise korral viiakse eelnevalt läbi ka põhjalikud uuringud ja kaardistused. Tutvu teenusega siin.
 
Meil on kogemust üle kümne aasta ning oleme uue ventilatsioonisüsteemi rajanud rohkem kui 60-le kortermajale.
 
Kortermajade ventilatsiooni renoveerimine erineb paljuski tavaventilatsiooni ehitusest – see eeldab tööd erinevates sise- ja välitingimustes; tööde teostamiseks on vajalikud spetsiifilised seadmed ja töövõtted.
 
Kuna töö toimub samal ajal kui inimesed hoones elavad, on kõik töötajad viisakad ja mõistvad ning arvestavad korteriomanike ja -elanikega. 

KELLELE ON SEE TEENUS SUUNATUD?

  • Korteriühistu
  • Peatöövõtja

Miks valida meid?

KÜSI PAKKUMIST

Loe renoveeritavate kortermajade ventilatsioonitöödest lähemalt Äripäeva artiklist.

Soovid kortermaja ventilatsiooni ehitust?

Kas soovid, et sinu kortermaja ventilatsiooni ehitusega tegeleksid oma valdkonnas hinnatud profid, kes tunnevad oma tööd ning oskavad leida lahenduse igale probleemile? 

Meie koostööpartnerid