KELLELE ON SEE TEENUS SUUNATUD?

  • Korteriühistu
  • Peatöövõtja

Renoveeritavate kortermajade ventilatsioonitööd

Pakume üle Eesti renoveeritavatele kortermajadele erinevate ventilatsioonisüsteemide ehitust ja renoveerimist.

Töö tulemusena paraneb teie kortermajas õhukvaliteet ning ventilatsioonisüsteem vastab tänapäevastele nõuetele ja standarditele.

Miks on see vajalik?

Vanade kortermajade ventilatsioonisüsteemid ei suuda tagada normidekohast ja elutervet õhukvaliteeti. Põhjus selle taga on lihtne – süsteemid ehitati siis, kui ei kasutatud modernseid õhutihedaid pakettaknaid ning seepärast oli hoone hõredam ja õhk käis paremini läbi. Peale uute akende paigaldust hakkas kannatama hoone õhukvaliteet. 

Kortermaja rekonstrueerimise käigus teostatakse tavaliselt ka uue sundventilatsioonisüsteemi ehitus, mis parandab hoone õhukvaliteeti ja viib selle vastavusse tänapäevaste standarditega ning tagab tervisliku sisekliima ja inimliku elukeskkonna.  

Tänapäevane soojustagastusega ventilatsioonisüsteem kasutab ära sooja õhu, mis muidu suunataks hoonest välja. Uued ventilatsioonisüsteemid on tunduvalt energiasäästlikumad, keskkonnasõbralikumad ja tõhusamad.

Kuidas me seda teeme?

Ventilatsiooni renoveerimine teostatakse vastavalt rekonstrueerimise projektidele. Üldjuhul paigaldatakse katusele või keldrisse soojustagastusega väljatõmbe- või sissepuhke-väljatõmbe seade.

Torustikud paigaldatakse katusele, fassaadile ja vajadusel ka olemasolevatesse ventilatsioonilõõridesse. Selleks kasutatakse nii metallist kui ka plastikust kanaleid. Samuti teostatakse igas korteris uute õhujagamiselementide paigaldus ning muud vajalikud tööd.

Olemasolevate ventilatsioonilõõride kasutamise korral viiakse eelnevalt läbi ka põhjalikud uuringud ja kaardistused. Tutvu teenusega siin.
 
Meil on kogemust üle kümne aasta ning oleme uue ventilatsioonisüsteemi rajanud rohkem kui 40-le kortermajale.
 
Kortermajade ventilatsiooni renoveerimine erineb paljuski tavaventilatsiooni ehitusest – see eeldab tööd erinevates sise- ja välitingimustes; tööde teostamiseks on vajalikud spetsiifilised seadmed ja töövõtted.
 
Kuna töö toimub samal ajal kui inimesed hoones elavad, on kõik töötajad viisakad ja mõistvad ning arvestavad korteriomanike ja -elanikega. 

KELLELE ON SEE TEENUS SUUNATUD?

  • Korteriühistu
  • Peatöövõtja

Miks valida meid?

KÜSI PAKKUMIST

Loe renoveeritavate kortermajade ventilatsioonitöödest lähemalt Äripäeva artiklist.

Soovid kortermaja ventilatsiooni ehitust?

Kas soovid, et sinu kortermaja ventilatsiooni ehitusega tegeleksid oma valdkonnas hinnatud profid, kes tunnevad oma tööd ning oskavad leida lahenduse igale probleemile? 

Peeter KaldaIsovent Ehitus OÜ juhataja
Read More
Kasutame Aero Grupi mõõteteenuseid igakuiselt. Hinnapäringutele vastatakse kiiresti, tööd teostatakse alati korrektselt ja tähtajaliselt, vastavalt graafikutes toodud aegadele. Vajadusel olen saanud ka tasuta konsultatsioone ventilatsioonisüsteemi reguleer- ja jaotusosade parimateks lahendusteks. Tehnikute suhtlemine objektil on olnud samuti viisakas, näiteks renoveeritavate kortermajade korteri elanikega. Hinna ja tööde kvaliteedi suhe on paigas ning soovitaksin seda ettevõtet ka teistele.
Olav HeinStarmaker OÜ haldusjuht
Read More
Aastate jooksul on meil tekkinud Aero Grupp OÜ-ga hea koostöö. Tegemist on usaldusväärse partneriga. Hindan nende täpsust, korrektsust ja lõpptulemust. Suhtlusstiil väga sõbralik, kõik küsimused saavad alati vastuse. Kliendi soovile tullakse alati vastu ja arvestatakse eripäradega.
Anvar KimaKÜ Sõpruse 202 juhatuse esimees
Read More
Olen tegev kümnes kortermajas ja alates Sõpruse 202 renoveerimisest, kus OÜ Aero Grupp teostas ventilatsioonilahenduse, olen üha sagedamini nende poole pöördunud. Tegemist on eduka ja areneva firmaga, kus rakendatakse innovatiivseid lahendusi ja kliendikeskset lähenemist, mis on orienteeritud lõpptulemusele. Suhtlemine on alati korrektne, lubatud tähtaegadest peetakse kinni nii pakkumiste esitamisel kui ka tööde teostamisel. Hinnapakkumised on põhjalikud ja ülevaatlikud. Töötegijaid saab usaldada ja ei pea oma aega kulutama pidevale järelvalvele tööde tegemise ajal.
Marko KarjusAS Estonian Cell energeetika juht
Read More
Meie haavapuitmassi tehas on üks suurimaid Eestisse tehtud välisinvesteeringutest. Tootmise edukaks toimimiseks on alati tähtis seadmete õigeaegne hooldus, regulaarne täpne tehniline kontroll ning kvaliteetsed varu- ja kuluosad. Aero Grupp OÜ on olnud meie koostööpartneriks juba 10 aastat. Meie kogemus näitab, et kvaliteetselt ning õigeaegsed hooldus- ja puhastustööd annavad säästu, töökindluse ja ohutuse,  mis kõik on tootmisettevõttele olulised.
Previous
Next

Meie koostööpartnerid