Ventilatsiooni uuringud, kaardistus ja puhastus vanematele ja renoveerimata kortermajadele

Kortermajas, kus palju inimesi elab väiksel territooriumil, on hea ventilatsioon ülimalt oluline. Ruumide halvad õhutingimused väljenduvad inimestel läbi erinevate tervisehädade, nagu peavalu, väsimus ning silmade ärritus.

Allar Needo

Müügijuht

+372 5592 1387

allar@aerogrupp.ee

Korteriühistutele, kes plaanivad kortermaja ventilatsiooni renoveerimist ja projekteerimist soovitame kindlasti ette võtta olemasoleva ventilatsiooni täispuhastuse koos kaardistusega.

Puhastamine

Katuselt puhastatakse ventilatsioonikorstna põhilõõrid/kanalid, peale mida suundutakse korterisse, kus avatakse ventilatsioonirestid, plafoonid ning puhastadakse ventilatsioonikanalid ja nende põhjad ka korteri poolt.  * Puhastusteenust on võimalik ka eraldiseisva teenusena tellida! *

Õhu liikumise kontroll

Kontrollitakse spetsiaalse mõõteseadmega loomuliku ventilatsiooni väljatõmbehulgad, millega ühtlasi tehakse kindlaks, kas lõõris on takistusi, ummistusi või on kõik korras.

Kaardistamine

Viiakse läbi ventilatsiooni kaardistus, ehk tehakse kindlaks, milline korstna lõõr millise korteri ventilatsiooni avaga seotud on, ning tuuakse välja erinevad probleemid ja asjaolud, millele tuleks projekteerimise ja ehitustööde käigus tähelepanu pöörata. Lisaks fotomaterjal olemasolevast ventilatsioonist korteris.

Videouuring

Teostatakse ventilatsioonišahtide videouuring, mis salvestatakse ja antakse koos aktiga üle kliendile.

Kui kõik need tööd on teostatud, antakse kogu vajalik dokumentatsioon üle korteriühistule ja kortermaja ventilatsiooni projekteerijale, kes saab projekti koostamisel või muutmisel võtta arvesse juba kortermaja ventilatsiooni reaalset olukorda.

Töö tulemus hoiab ka kokku erinevate tööde teostajate aega hinnapakkumiste ja planeerimise faasis, kuna kogu teave on mugavalt kättesaadav digitaalsel kujul ning kaob vajadus tulla kohapeale olukorda hindama.

Teenusesse kuulub ka olemasoleva ventilatsioonisüsteemi puhastus. Seega isegi juhul, kui korteriühistu ei planeeri maja renoveerimist, on ventilatsiooni uuring ja kaardistus kasulik, sest selle tulemusel puhastatakse ja kontrollitakse põhjalikult olemasolevad kanalid ning saadakse jälile probleemidele, mis on maja ventilatsioonis juba pikemat aega peavalu valmistanud.

Aero Grupp on tänaseks viinud täismahus uuringud ja kaardistustööd läbi kokku enam kui 500 kortermajas üle Eesti.

Loe ka Äripäeva artiklist ->

Miks usaldada oma korteriühistu ventilatsioon meie kätte?

Meie kogemustepagasist leiab väga palju erineva vanuse ja suurusega kortermaju.

Meil on Eesti kaasaegseim tehnika, mis garanteerib sinu jaoks kiire ja korraliku teenuse.

Meile meeldib oma tööplatsi puhtana hoida.

Meilt saad kõrge kvaliteediga teenuse ja seda mõistliku hinnaga.

Soovid, parandada oma kortermaja õhukvaliteeti?

Kui tunned, et täis komplekt ei ole sinu jaoks vajalik, siis leiame ka sellele lahenduse.