info @ aerogrupp.ee   

Kliendid soovitavad

Marko Karjus, Energeetika juht
AS Estonian Cell

Estonian Cell

“Oleme Aero Grupi poolt pakutavate teenustega väga rahul ja kasutame neid kindlasti ka edaspidi!

Meie haavapuitmassi tehas on üks suurimaid Eestisse tehtud välisinvesteeringutest.
Tootmise edukaks toimimiseks on alati tähtis seadmete õigeaegne hooldus, regulaarne täpne tehniline kontroll ning kvaliteetsed varu- ja kuluosad.
Aero Grupp OÜ on olnud ventilatsiooni puhastuse koostööpartneriks juba 6 aastat ning tehnohoolduse partneriks 3 aastat. Meie kogemus näitab, et kvaliteetselt ning õigeaegsed hooldus- ja puhastustööd annavad säästu, töökindluse ja ohutuse,  mis kõik on tootmisettevõttele olulised.”

Olav Hein, haldusjuht
Starmaker OÜ (Olde Hansa restoranid ja tootmine)

Olde Hansa

“Teenuse hinna ja kvaliteedi suhe on paigas ja kindlasti soovitan Aero Grupp OÜ-d ka oma tuttavatele!

Aastate jooksul on meil tekkinud Aero Grupp OÜ-ga hea koostöö. Tegemist on usaldusväärse partneriga. Hindan nende täpsust, korrektsust ja lõpptulemust. Suhtlusstiil väga sõbralik, kõik küsimused saavad alati vastuse.
Kliendi soovile tullakse alati vastu ja arvestatakse eripäradega.”

Anvar Kima
KÜ Sõpruse 202 juhatuse esimees

Sõpruse 202


“Soovitaksin seda firmat kõigile, kes hindavad kvaliteeti ja usalduslikku kliendisuhet.

Olen tegev kümnes kortermajas ja alates Sõpruse 202 renoveerimisest, kus OÜ Aero Grupp teostas ventilatsioonilahenduse, olen viimaste aastate jooksul üha sagedamini nende poole pöördunud. Tegemist on eduka ja areneva firmaga, kus rakendatakse innovatiivseid lahendusi ja kliendikeskset lähenemist, mis on orienteeritud lõpptulemusele.

Suhtlemine on alati korrektne, lubatud tähtaegadest peetakse kinni nii pakkumiste esitamisel kui ka tööde teostamisel. Hinnapakkumised on põhjalikud ja ülevaatlikud. Töötegijaid saab usaldada ja ei pea oma aega kulutama pidevale järelvalvele tööde tegemise ajal.”

 

Kirjelda oma kokkupuudet meie ettevõttega

AERO GRUPP OÜ   |   info @ aerogrupp.ee