Kliimaseadmete müük, hooldus ja paigaldus

Kliimaseadmete hooldus tagab seadme pika eluea. Hoolduse edasilükkamisel või ära jätmisel on tagajärjed kiired tulema – kliimaseadmed ei tööta korrapäraselt ning ei täida oma eesmärki. Kui hoiad oma kliimaseadmed regulaarselt korras tuleb see odavam, kui hilisem probleemidega tegelemine.

Kui tihti vajavad kliimaseadmed hooldust?

Kliimaseadmeid võiks kontrollida kaks korda aastas. Kütmiseks kasutatavad soojuspumbad on kindlasti soovitatav hooldada enne kütteperioodi algust ning konditsioneerid tuleks hooldada enne jahutushooaja algust. Vastasel juhul ei pruugi seadmed töötada korrapäraselt ja tekitada kasutut energiakadu, mille pead sina kinni maksma.

Miks kasutada selle töö jaoks eksperte?

Kliimaseadmete hooldustöid peaks kindlasti teostama kogenud spetsialist, kes on kursis seadmete tööpõhimõtete ja eripäradega. Samuti eeldab professionaalselt teostatud kliimaseadmete hooldus vastavate materjalide ja hoolduseks vajalike seadmete olemasolu. Ilma korraliku varustuseta ei ole võimalik teostada ka kvaliteetset hooldust.

Mida tavaliselt kliimaseadmete hooldusel tehakse?

Andurite, ventilaatorite, töövoolude kontroll.

Äravoolude kontroll.

Siseosa aurusti kontroll, filtrite puhastamine või vahetamine, soojusvahetite puhastamine.

Külmaaine lekete kontroll, rõhkude mõõtmine.

Välisosade kontrollimisel pööratakse veel tähelepanu ka seadme paigaldusele, kinnitustele, puhtusele, ventilaatori ja kompressori tööle, elektrilistele ühendustele ning võimalikele leketele jne.

Soovid kliimaseadet?  Võta meilt, koos paigaldusega.

Me oleme valdkonna spetsialistid ja teame mida sul vaja on.

Me usaldame ainult ennast tõestanud tootjate kliimaseadmeid.

Soovid kliimaseadme hooldust või paigaldust?

Küsi hinnapakkumist ning selgitame välja sinu vajadused ja koostame eelarve.