info @ aerogrupp.ee   

Ventilatsioonifiltrid

Ventilatsioonifiltrites kasutatavate filtermaterjalide pikaajalisele  tootearendusele ja parendamisele tuginedes saame oma klientidele garanteerida parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning säästlikuimat lahendust pikkadeks aastateks.

Venitaltsioonifiltrite tootevalik:

KOTTFILTRID EFIBAG
PANEELFILTRID PanelS
HEPA FILTRID
PADRUNFILTRID
SÖEFILTRID
RASVAFILTRID
FILTRIKOMPLEKTID
VÄRVIKAMBRITE FILTRID
FILTERMATERJALID

Ventilatsiooniseadmetes asuvate õhufiltrite eesmärk on hoida siseruumide õhk ja ventilatsiooniseade puhas ja tolmuvaba.  Õhufiltreid tuleb vahetada vastavalt vajadusele, kuid sealjuures tuleks silmas pidada ka kvaliteeti, sest kvaliteetsete filtrite kasutamine hoiab tervist ja säästab raha. Eelistada tuleks ventilatsioonifiltreid, mis vastavad seadme tehnilises passis olevatele andmetele ning omavad ka vastavaid sertifikaate

Tihe ventilatsioonifiltrite vahetus võib ka kasulik olla.

Olgugi, et tiheda filtrite vahetuse korral on kulud suuremad, kuid siiski suhteliselt väikesed võrreldes muude kinnisvara hooldustöödega. Filtrite vahetustiheduse vajaduse määrab ka hoone asukoht ja otstarve, näiteks kesklinnas või saastatud piirkonnas asuvad hooned vajavad värske sisekliima hoidmiseks tihedamat hooldust. Õhufiltrite vahetamisel paraneb õhu kvaliteet momentaalselt ja see tingib ka ruumides tervisliku õhu ning seal viibivate inimeste mugavuse.

 Regulaarne kontroll.

Ventilatsioonifiltrite täituvust ja ventilatsioonisüsteemi puhtuse taset võiks kontrollida vähemalt 1-2 korda aastas. Korralik teenusepakkuja teostab kõik tööd eeskujulikult ja vastavalt normatiividele, kuid klient saab ka ise kontrollida seadmete parameetreid, et tuvastada võimalikud muutused.

Ventilatsioonifiltrite eesmärk on takistada saasteainete sattumist väliskeskkonnast siseruumidesse. Saasteaineteks nimetatakse õhus sisalduvaid surnud loomade ja taimede jäänuseid, tahma, baktereid, taimede õietolmu jms. Üldjuhul kutsutakse seda lihtsalt tolmuks ja ainus viis õhu puhastamiseks on kasutada selleks ettenähtud venilatsioonifiltreid. Samuti on filtreeritud ja puhas õhk oluline kõikidele ventilatsioonisüsteemi osadele, eelkõige soojusvahetitele.

Ventilatsioonifiltri valikul tuleks kindlasti lähtuda veel tolmuosakeste nakkeomadustest ja suuruse jagunemisest. Inimese tervisele on kõige kahjulikumad näiteks püsivalt õhus hõljuvad  väikesed tolmuosakesed, sest need satuvad kergelt hingamisteedesse ja võivad põhjustada mitmeid tervisehädasid.

_MG_2622

_MG_2528

_MG_2594

_MG_2524

Võta meiega ühendust!


Kirjuta meile

Ees- ja perekonnanimi (vajalik)

E-post (vajalik)

Telefon

Teade

_MG_2642

_MG_2484

_MG_2487

varvikambr2

Varvikambrimaterjalid

vahetamata filtrid

_MG_2461

kottfiltri mõõdud

_MG_2437sm

AERO GRUPP OÜ   |   info @ aerogrupp.ee